Parça Eşya Depolama

Parça eşya depolama firmamız tarafından eşyalarınız belirli ya da belirsiz ön görülmeyen süreliğine aylık düşük miktarlarla depolarımızda depolanmaktadır. Parça eşya depolama işlerimiz İstanbul sınırları içerisinde gerçekleşmektedir.  

Parça Eşyaların Depolanması Süreci 

İstanbul parça eşya depolama şirketleri adı altında depolarımızda çeşitli eşyalarınızın depolanmasını parça eşya depolama adı altında özel depolarımızda saklıyoruz. Hemen hepimizin kullanamadığı fakat depolama ihtiyacı duyduğu bir takım eşyaları olabilir. Bunlar genellikle İstanbul parça eşya taşıma şirketleri tarafından taşınır ve depolanır. Parça eşyaların depolanma fiyatları hakkında kısa bilgi verecek olursak; 

Öncelikle parça eşya depolama fiyatları genellikle eşyaların boyutlarına göre belirlenir. Yani bir buzdolabı ile bir bavulun adet olarak aynı olması depolanma sürecinde dikkate alınmaz.  

Fakat kapladıkları yer bakımından az da olsa ücrete yansımaktadır. Bir buzdolabının depolanma bedeli aylık 50 lira iken bir bavulun sadece 20 liradır. Görüldüğü gibi parça eşya depolama işleri genellikle eşyaların depoda kapsayacak alanı göz önünde bulundurularak fiyatı sunulur.  

İstanbul parça eşya deposu işleriniz firmamız tarafından itina ile yerine getirilir. Şimdi parça eşya depolama fiyatlarında %30 indirimi kaçırmadan eşyalarınızı depolama şansına sahip olabilirsiniz. Firmamız ile görüşme sağlayıp depolarımızda yer ayırmanız yeterli olacaktır.