Vip Parça Eşya Taşıma

Değerli İstanbul’lular, Vip parça eşyalarınızın taşınması gerekiyorsa, hemen firmamızla iletişime geçmelisiniz. Uzmanlık gerektiren, çok özel parçaların taşınmasında sizlerleyiz.  

Vip parça eşya taşıma hizmetleri için sitemizden firmamızı tanımanızı ve bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz. Özelliklerimizden memnun kalacaksınız. Firmamız, resmi taşımacılık yetkisine sahip olan, yönetmeliklere uygun şekilde işlem yapan, sertifikaları olan bir işletmedir. Resmi internet sitemizde çalışma izinlerimizi bulabilirsiniz.

Çok özel eşyaların taşınmasını gerçekleştirdik. Antika eserler, sanat eserleri, kırılabilecek ve hassas taşıma gerektirecek eşyalar, çok özel makineler ve bilgisayar donanımlı cihazlar gibi birçok parça eşyanın taşınmasını gerçekleştiriyoruz. İstanbul parça eşya taşıma işleri firmamızın başarılı çalışmalarından biridir. Bu konuda uzman personelimizle sizlerleyiz. Eşyaların hasar görmemesi için özel malzemeleri kullanmaktayız. Malzemelerimiz, yurtdışından özel olarak getirilmektedir. Kutulama, battaniye sarılması, ambalajlanması gibi çalışmalarımız da her eşyanın özelliğine göre ayarlanır.

Parça eşya nakliyesi işlemlerimiz için, saklama malzemelerimiz ve personelimizin uzman olmasının yanında, araçlarımız da donanımlıdır. Araçlarımız, hem uzun mesafelere, hem de zorlu yollara dayanıklıdır. Bakımlı düzenli olarak yapılmaktadır ve sigortalıdır. Genel anlamda, nakliyat işlemlerimizde eşyalar da sigortalanmaktadır.  

Hem parça eşya taşımacılığı, hem evden eve nakliyat, hem ofis taşımacılığı gibi işlemlerde size asla bir iş bırakmamaktayız. Belirttiğimiz tarihte eşyanızı veya eşyalarınızı adresinizden almaktayız, bundan sonra, söz verdiğimiz sürede ve şekilde yeni adrese teslimatı en uygun şekilde gerçekleştirmekteyiz. Memnun kalacaksınız.